چطور محصولم را معرفی کنم که فروش بیشتری داشته باشم؟

فروش بیشتر، آن هم داخل شبکه‌‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، اصلا کار دشوار و سختی نیست؛ فقط شما باید چند مهارت خاص را در خودتان تقویت کنید. همراه ما باشید تا چند مورد از این موارد را با هم مرور کنیم:

خودتان را جای مخاطب قرار بدهید، آیا شما حاضر‌به پرداخت هزینه برای محصولی که فقط یک عکس تار و بی‌کیفیت دارد،هستید ؟

بدون شک جواب شما منفی است. پس این حس اعتماد را درون مخاطبینتان ایجاد کنید و روز به روز برای افزایش آن تلاش کنید زیرا فروش بدون این حس هیچ وقت امکان پذیر نمی‌شود!

شاید بتوان گفت مهمترین کاری که باید در خصوص افزایش فروش انجام بدهید، جلب اعتماد مخاطب است. زیرا فقط در این شرایط شما انتخاب می‌شوید. مشتری‌های شما باید به صورت کاملا واضح و مشخص تمام ویژگی‌هایی که محصول شما قرار است در اختیار آنها قرار دهد را ببینند. به طور مثال می‌توانید طی یک ویدئو کوتاه جلو دوربین قرار بگیرید تمام ویژگی های محصولتان را بیان کنید در این حالت مخاطب به دلیل دیدن چهره شما و همچنین احساس ارزش کردن به خاطر محتوای ارزشمند شما، محصول شما را تهیه می‌کند.

بهترین روش برای معرفی محصولتان داخل پست، به این صورت هست که، پست باید شامل حداقل سه اسلاید باشد، در اسلاید اول فیلم معرفی و توضیح در خصوص محصولتان و در اسلاید‌های بعدی اطلاعات درباره سایز‌ها، رنگ‌ها، تنوع و … را قرار می‌دهید.

با این روش مخاطب که قصد خرید این محصول را دارد، اعتمادش جلب شده و شما را برای خرید این محصول انتخاب می‌کند و در نتیجه این عملکرد، شما شاهد فروش چندین برابری محصولتان خواهید بود.

برای مطالعه مطالب بیشتر در زمینه فروش محصول همراه سفیربرندینگ باشید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code